Partneři akce

Mikulovské balonobraní se koná za podpory Města Mikulov a společnosti Mikulovská rozvojová.

Generálním partnerem akce jsou

Významnými partnery akce jsou

Penzion Euro v Mikulově se nachází ve vinařském městě Mikulov. Svojí výbornou polohou, která je asi deset minut chůze do centra Mikulova, je perfektním místem pro příjemné ubytování v krásném prostředí. Toto umístění ocení lidé, kteří se věnují turistice, nebo cykloturistice. Penzion Euro Mikulov má své vlastní parkoviště v areálu penzionu a parkoviště před penzionem s kamerovým systém.
Vinařství rodu Pazderků má výrobní základnu v Mikulově a v obci Bulhary. Kvalita vína byla nejednou oceněna v domácích a zahraničních soutěžích např. v italském Tramíně, ve štýrském Klöchu, na výstavě vín z Podpálaví v Mikulově, na výstavě moravských vín v Praze, na soutěžní přehlídce vín ve Znojmě, na mezinárodní soutěži vín Vinoforum v Lednici a v neposlední řadě i na Valtických vinných trzích.
PSPA  Press Service Photo Agency (eq PSPA) prostřednictvím svého servisu přináší médiím obrazové zpravodajství z aktuálního dění ze světa, ale také sportu a kultury. Je tradičním partnerem balónových akcí v České republice a provozovatelem serveru BALONY.NEWS  
Kudyznudy.cz - tipy na výlet